新闻

Zde najdete fotky z farem a aquaponických systémů, které naše firma postavila, nebo které postavili v minulosti naši zaměstnanci. Zároveň zde budeme zveřejňovat novinky.


Další část farmy v Nanchangu je skoro dokončená. Velice se těšíme až budeme tento areál měnit na aquaponii celý.

Projekty, které jsme navrhli a postavili v Číně již produkují velké množství zeleniny a ryb. Tyto produkty jsou velmi ceněné a zákazníci je vyhledávají pro organickou kvalitu.

Dnes nám volali z Číny, že budeme stavět další 2 farmy a to v Pekingu a ve střední části Číny. Velikost 6500m2 a 15.000m2.
Děkujeme za důvěru

Dnes jsme podepsali smlouvu na městskou patrovou aquaponickou farmu v Sokolnici nedaleko Brna. O tomto projektu se bude mluvit opravdu dlouho, protože je skutečně nadčasový. Tento projekt bude určovat směr městských farem budoucnosti.

Další velký projekt který jsme navrhli a který se nyní dokončuje je v čínském Nanchangu. Jedná se o projekt o velikosti 1ha a který se bude zvětšovat do velikosti až 100ha

Dnes jsme odletěli s českým prezidentem do Pekingu, abychom zde podepsali kontrakt na stavbu aquaponických farem v Číně. Zároveň se zde potkáme s nejvyššími politiky ČLR.

Největší aquaponická farma na světě vznikla v Čínském Xiamenu. Farmu jsme kompletně celou navrhli a supervizovali jsme její stavbu. Je to naše největší dílo a jsme na něj velice hrdí. Jedná se o farmu o velikosti 140ha. Celý projekt stál více než 1 miliardu Kč.