新闻

Zde najdete fotky z farem a aquaponických systémů, které naše firma postavila, nebo které postavili v minulosti naši zaměstnanci. Zároveň zde budeme zveřejňovat novinky.


Podívejte se na reportáž za našeho projektu v Xiamenu, kdy nás zde navštívila Barbora Šámalová a Česká Televize. Během měsíce umístíme reportáže z našich dalších projektů v Číně, například ze super moderní farmy v Nachangu.

Něco o našem projektu v Xiamenu. Projekt jsme udělali od prvního návrhu, po supervizi a rozběhnutí systému. Dohlíželi jsme na celou stavbu atd. Další videa z projektů v Číně budou následovat během pár týdnů.

zh-cn-Čína

2020-09-05

Naše cesta do Číny začala. Nejen že jedeme nakoupit skleníky, jednat do Jieyangu o stavbě další farmy, nakoupit věci na e-shop, ale taky spoustu dalších věcí, o kterých vás budeme informovat. Například jdeme převzít kanceláře a nový byt v Pekingu atd.

21.8.2020 letí náš aquaponický specialista na jednání do Číny, kde budeme jednat o výstavbě projektu ve městě Jieyang. Tento projekt by měl být o velikosti 6ha. Zároveň jedeme podepsat smlouvu na exklusivní spolupráci s firmou, vyrábějící skleníky. Budeme dodávat exklusivně skleníky do evropských zemí za bezkonkurenční cenu s perfektní kvalitou a...

Jeseteři v našem projektu v Xiamenu rostou velice rychle. Je to díky stabilní teplotě vody okolo 22 stupňů a díky kvalitní potravě pro ryby. Pamatujete si na ty 8cm velké jesetery minulý rok? Dnes už mají ryby i více než 1m délku.

Čínský mořský institut nás požádal o spolupráci při dalším vývoji a výzkumu v oblasti aquaponie pro Čínu. Děkujeme za důvěru.

Školení v Čakovicích se povedlo. 8 hodin jsme debatovali a radili, jak dělat aquaponii. Děkujeme všem co přijeli.

Dne 8.7. odlétáme na pozvání Litevské vlády a investorů jednat s našim týmem do Litvy :)