Skleník na rajčata

SKLENÍK NA RAJČATA

Rajčata jsou celosvětově velice oblíbená a skleníky na ně rostou jako houby po dešti. Bohužel velká část produkce rajčat v ČR pochází z Itálie a Španělska. Takové rajčata jsou pěstované tak, aby rychle rostli, ale odpovídá tomu i chuť těchto rajčat. Naše společnost dokáže skleníky na rajčata postavit i společně s rybami, takže dodáváme rajčatům živočišné dusičnany a ne chemii. Proto mají takto vypěstované rajčata perfektní chuť a zároveň není potřeba rajčata dovážet tisíce kilometrů. V České republice je jen několik kvalitních dodavatelů rajčat, například ČERSTVĚ UTRŽENO, které rajčata pěstují přímo v České republice a tyto rajčata jsou mnohem chutnější než rajčata z ciziny. Naše společnost díky unikátní technologii pěstuje rajčata té nejvyšší kvality. Proto je investice do takového skleníku velmi dobrá volba. 

Jak to chodí když chce někdo skleník na rajčata? Jde především o dlouhodobé plánování a přípravy, které někdy trvají i rok. Naše společnost nemá zájem stavět farmy tak, že farmu postavíme a jdeme si každý svou cestou.

Naše společnost si vždy nechává v projektu určité procenta 15% - 50%. To investorovi zajistí, že bude o farmu perfektně postaráno a my si zajistíme, že investor nebude na farmě provádět různé úpravy, nebo zásahy, které povedou k poškození farmy, nebo ke zhoršení kvality produkce. Také je v našem zájmu, aby se produkty prodali za co nejvyšší cenu. Oproti konkurenci využíváme speciální květináče, které využíváme stále dokola, čímž šetříme přírodu a hlavně peníze investora. Konkurence využívá vatové bloky, které se po 3 měsících užívání likvidují jako nebezpečný odpad ( Jako např. azbestová střešní krytina )

Investice do supermoderního skleníku o velikosti 1ha s kompletní technologií pro pěstování rajčat je cca 50 mil. Takový skleník vyprodukuje až 1.090.000kg rajčat ročně. Návratnost investice je zhruba 5,5 roku