Rybí farma

RYBÍ FARMA

Naše společnost staví kromě aquaponických a hydroponických farem i farmy rybí. Jedná se o tak zvaný RAS systém. Tyto systémy dnes umíme udělat díky pokročilé technologii velmi kvalitní a výkonné. Například u Sumečka afrického dokážeme udělat na každém kubíku vody až 900kg ryb ročně. Například u takového nevyužitého kravína s plochou cca 1000m2 se jedná o 200 tun ryb ročně. Jak rybí farma funguje? Rybí farma musí mít kvalitní filtrační systém, který se stará o rychlé odstředění rybího trusu z vody, k čemuž nám slouží bubnový filtr. Dále je zapotřebí velmi kvalitní nitrifikace. Na každý kilogram krmení, který dáváme denně rybám, zde musí být až 150 litrů nitrifikačního materiálu. Na 1000m2 se jedná denně i o 2000kg krmení, k čemuž potřebujeme 300.000 litrů nitrifikačního materiálu. 

Jak to chodí když chce zákazník rybí farmu? Jde především o dlouhodobé plánování a přípravy, které někdy trvají i rok. Naše společnost nemá zájem stavět farmy tak, že farmu postavíme a jdeme si každý svou cestou.

Naše společnost si vždy nechává v projektu určité procenta 15% - 50%. To investorovi zajistí, že bude o farmu perfektně postaráno a my si zajistíme, že investor nebude na farmě provádět různé úpravy, nebo zásahy, které povedou k poškození farmy, nebo ke zhoršení kvality produkce.