Připravujeme

Zde najdete projekty, které naše společnost začne stavět v roce 2021 

Projekty v ČR

Skleník 1500m na Berounsku

Připravujeme stavbu aquaponického skleníku na Berounsku o velikosti 1500m2. Jedná se o společný projekt stavby skleníku s naším partnerem, kdy naše firma v nově vzniklé společnosti zůstává vlastnicky společně s investorem. V tuto chvíli je požádáno o stavební povolení. V projektu budeme produkovat zeleninu a bylinky společně s jezírkovými rybami.

Skleník 1500m2 Veleliby

Příprava  našeho firemního skleníku je v plném proudu. I zde se jedná o společný projekt s naším partnerem, který skleník zainvestuje a naše společnost skleník bude provozovat a starat se o prodej zeleniny a ryb. V tomto skleníku budeme produkovat převážně kedlubny, květáky a další zeleninu pro jednu z pražských škol a pro další zájemce z Prahy.

Skleník 300m Domažlice

Připravujeme aquaponický skleník u Domažlic o velikosti 300m2 pro našeho klienta. Skleník postaví firma České skleníky ( Pan Hladík ) a naše firma dodá jen technologii aquaponie. Kompletní projekt by měl být dokončení ještě v roce 2021

Skleník 100m České Budějovice

Pro našeho akcionáře připravujeme stavbu aquaponického systému do skleníku 100m2. Projekt bude sloužit nejen pro rodinu našeho akcionáře, ale zároveň bude ukázkový pro zájemce o menší projekty a pro komunitní organizace. Naše firma dodá systém, skleník dodá jiná společnost.

Projekty v EU 

Skleník Chorvatsko 3100m2

Pro našeho partnera v Chorvatsku připravujeme stavbu aquaponického skleníku nedaleko Záhřebu. Jedná se o největší projekt na Balkánu a v tuto chvíli má klient všechny povolení pro stavbu. Dokončujeme jen poslední dokumenty pro EU ( byl čerpán dotační úvěr ) a začínáme stavět. Stavba začne koncem roku 2021.

Skleník Rumunsko 3100m2

V Rumunsku připravujeme stavbu aquaponického skleníku o stejné velikosti jako je Chorvatský projekt. Nyní děláme pro klienta studii proveditelnosti a další podklady. Samotný skleník postaví rumunská firma na základě našich požadavků a naše firma postaví jen aquaponický systém. Když vše půjde dobře, stavba začne koncem roku 2021. 

Projekty Čína

V letošním roce připravujeme stavbu menšího aquaponického skleníku pro zemědělskou vysokou školu v městě Tchien - ťin v provincii Che - Pej. Nyní řešíme poslední drobnosti než budeme vyřizovat víza pro naše zaměstnance, kteří systém budou stavět a zároveň školit obsluhu a učitele z vysoké školy. Jedná se o první takový projekt v této provincii a věříme že to otevře spolupráci pro naše partnery z českých vysokých škol, jako například výměnné pobyty atd. 

Připravujeme pro rok 2022

Jsou projekty, které potřebují více času k přípravě. Naše firma připravuje dva obrovské projekty, které jsou největší v Evropě. Oba projekty vznikají díky podpoře Evropské Unie a to konkrétně z programu Fond Spravedlivé Transformace. Jedná se o podporu míst, které byli nějak ovlivněné těžbou a kdy se připravuje útlum nebo ukončení těžby. V tomto programu je více než 170 miliard Kč,-

7 SEVEN ENERGY

Společnost 7 ENERGY miliardáře Pavla Tykače nás oslovila v letošním roce ohledně spolupráce na projektu aquaponického projektu o velikosti 5 - 20 hektarů. Jedná se o projekt, který bude umístěn do areálu bývalého dolu ČSA v Mostě. Projekt bude realizován společně se zpracovnou ryb, chladírnou atd. První fáze projektu ( 5ha ) by se měla začít realizovat koncem roku 2022 a investice v první fázi dosáhne více než 500 mil. Kč. V tomto projektu máme již podepsané všechny potřebné smlouvy.