Nabídka produkce

Produkce z našich farem

Jste prodejce zeleniny, hotel, restaurace? Nabízíme produkci z našich budoucích farem. Jak to chodí? 

Víme, že není jednoduché kupovat konstantně kvalitní, čerstvou a zdravou zeleninu. My proto nabízíme pro naše klienty možnost, že si sami vyberou, jakou produkci potřebují a my pro ně zeleninu, bylinky a ryby připravíme. Upřednostňujeme pouze dlouhodobou spolupráci s pravidelným odběrem. 

U nás se nemusíte bát nedodané zeleniny, bylinek atd. Naše farmy jsou kryté, ve skleníku nebo v hale a nemusíme se proto obávat mrazů, krup, deště a nebo veder. My produkci dodáme vždy a v té stejné kvalitě.

V tuto chvíli nabízíme produkci ze skleníků na Nymbursku. Skleníky jsou o velikosti 350m2 a je zde možné vyprodukovat měsíčně až 12.000ks salátů a listové zeleniny, nebo až 20.000ks bylinek. Zároveň je možné produkci upravit dle vašich požadavků. Například chilli papriky, mini rajčátka, atd.

Produkce bude pravidelně testována na chemické látky ve specializované laboratoři a náš zákazník tyto výsledky obdrží ke každé odebrané zelenině.

Jelikož je systém rozdělený do třech skleníků a 8 na sobě nezávislých systémů, je možné mít velké množství druhů zeleniny, bylinek a ryb.

Zákazník nekupuje produkci přímo od nás, ale přes našeho obchodního partnera!


Připravujeme tyto projekty

Již nyní si můžete objednat produkci z těchto farem

Farma Plzeň

Skleník o velikosti 36 x 42m se bude stavět ještě v tomto roce a již nyní je možné začít jednat o produkci. Roční produkce listové zeleniny je 1 milion ks a nebo 3 mil ks bylinek

Farma Slovensko

Chcete jako první na Slovensku odebírat zeleninu nebo ryby z aquaponie a být tak o krok dále než konkurence? I zde bude skleník o velikosti 36 x 42m2 s produkcí ryb až 70 tun ročně.