Možnosti spolupráce

Akcionář

Jedna z možností spolupráce s naší firmou je zakoupení jedné, či více akcií. Tím se stáváte členem týmu a v podstatě spoluurčujete chod a směřování firmy. Zároveň máte profit ze všech našich projektů a váš vklad do akcií se zúročuje po celou dobu vlastnictví akcií.

Investor

Zajímá vás aquaponie a nemáte čas se starat o vlastní farmu? Potom můžete investovat do společného projektu. Díky vaší investici postavíme vlastní farmu, kterou bude provozovat a spravovat naše společnost. Velmi rychlá návratnost investice!

INVESTIČNÍ PROJEKTY

POJĎTE INVESTOVAT S NÁMI A BEZ RIZIKA

Investujte s námi

Společná investice


Začínáme pomalu ale jistě připravovat stavbu skleníku o velikosti 1500m, a to za pomoci našeho tureckého partnera a dalších partnerských společností. Díky tomu je návratnost investice velice rychlá. 


Naše společnost se bude o projekt starat a projekt nám bude sloužit nejen k profitu, ale zároveň to bude projekt ukázkový, který bude sloužit naší společnosti k prezentaci. 

Zároveň zde budeme dělat školení a kurzy pro zájemce o aquaponii a budeme zde školit zaměstnance do námi zhotovených farem.


UKONČENO 

BRZY ZAČÍNÁME STAVĚT


Máte nevyužitý sklad, nebo třeba zemědělské družstvo? Proč ho neproměnit na aquaponickou farmu a zhodnotit investice nejen sobě, ale i dalším investorům. 

Víte že v hale o velikosti 1000m2 vyprodukujete ročně více než 4 mil ks zeleniny, bylinek, nebo i léčivých rostlin?

Jaké jsou výhody takového projektu? Vy investujete a o provoz projektu a prodej produktů se stará naše společnost. Stáváme se partnery a společníky v projektu.

Proč je návratnost projektů rychlá?

1. První farmy pěstují zeleninu, která je výhodnější, následné projekty budou mít podmínky, a tím i 

   návratnost mnohem horší

2. Ti co jsou s námi od začátku, mají většinu služeb zdarma

3. Zůstáváme spolumajiteli všech námi vybudovaných farem a pro vyšší zisk pracuje celý náš tým

4. Naši první partneři a zákazníci dostávají lepší ceny. Jsme o 50% levnější než konkurence


Naše firma nyní staví 2 partnerské projekty. Již jen jeden projekt bude mít výhodnější podmínky než všechny budoucí projekty.

Naši partneři

Hortim

Firma Hortim vykupuje od naší společnosti zeleninu a bylinky. Jedná se o partnerství, kdy si sama firma řekne, o jaké produkty má zájem, a my podle toho zvolíme typ farmy a technologii. Toto partnerství je pro nás důležité, neboť naši klienti a investoři mají jistotu dlouhodobého odběru produktů z farmy. Díky tomu mohou dosáhnout snadno na financování farmy bankou.

G-Color

Firma G-Color z Kozlova pro naši společnost vyrábí regálové systémy a veškeré doplňky ze železa, které zároveň lakuje do barvy, dle přání našich zákazníků. G-Color jsou, stejně jako my, rodinnou firmou, která začínala od nuly a vybudovala vše vlastními silami. Proto věříme, že naše spolupráce bude na základě našich paralelních zkušeností, pádů, ale i úspěchů, dlouhodobá. 


GREENCON

Firma GREENCON je naším partnerem v oblasti stavby skleníků a dodávky technologií pro hydroponické pěstování. Naše společnost je výhradní zástupce firmy GREENCON pro evropský trh!

Díky našemu partnerovi dokážeme dodávat skleníky na klíš po celé zemi a to v perfektní kvalitě. Náš partner je zároveň držitelem všech certifikátů potřebných pro Evropskou Unii a také držitelem certifikátů BIO. 

Každá námi dodaná farma získá BIO certifikát pro EU.


Czechoslovak development SLUŠOVICE

Czechoslovak development SLUŠOVICE je společnost, která má ve světě velice dobré jméno, hlavně díky JZD Slušovice z kterého vznikla. Firma si dlouhodobě udržuje a nadále buduje perfektní vztahy s několika velkými zemědělskými společnostmi v Číně a díky tomu jsme se navzájem na sebe napojili. Firma nás nyní zastupuje v Číně ale také pro nás s námi vyjednává stavbu projektů na Moravě. Těšíme se na dlouhodobé partnerství a spolupráci.


Jsme členy svazu průmyslu a dopravy 

V roce 2021 jsme se stali členy svazu průmyslu a dopravy. Svaz průmyslu a dopravy je díky své dlouhodobé práci pro společnosti a podnikatele v ČR partner, který je neocenitelný. Zároveň nás pojí několikaleté přátelství s víceprezidentem svazu panem Františkem Chaloupeckým.