Možnosti spolupráce

Akcionář

Jedna z možností spolupráce s naší firmou je zakoupení jedné, či více akcií. Tím se stáváte členem týmu a v podstatě spoluurčujete chod a směřování firmy. Zároveň máte profit ze všech našich projektů a váš vklad do akcií se zúročuje po celou dobu vlastnictví akcií.

Investor

Zajímá vás aquaponie a nemáte čas se starat o vlastní farmu? Potom můžete investovat do společného projektu. Díky vaší investici postavíme vlastní farmu, kterou bude provozovat a spravovat naše společnost. Velmi rychlá návratnost investice!

INVESTIČNÍ PROJEKTY

POJĎTE INVESTOVAT S NÁMI A BEZ RIZIKA

Investujte s námi

Společná investice

Začínáme pomalu ale jistě připravovat stavbu skleníku o velikosti 1500m, a to za pomoci našeho tureckého partnera a dalších partnerských společností. Díky tomu je návratnost investice velice rychlá. 

Naše společnost se bude o projekt starat a projekt nám bude sloužit nejen k profitu, ale zároveň to bude projekt ukázkový, který bude sloužit naší společnosti k prezentaci. 

Zároveň zde budeme dělat školení a kurzy pro zájemce o aquaponii a budeme zde školit zaměstnance do námi zhotovených farem.

Níže si můžete stáhnout nacenění našeho projektu a můžete ho srovnat s konkurencí. Upozorňujeme, že veškeré materiály které na farmu použijeme, jsou té nejlepší kvality, UV stabilní, chemicky rezistentní atd.

Máte nevyužitý sklad, nebo třeba zemědělské družstvo? Proč ho neproměnit na aquaponickou a zhodnotit investice nejen sobě, ale i dalším investorům. 

Víte že v hale o velikosti 1000m2 vyprodukujete ročně více než 4 mil ks zeleniny, bylinek, nebo i léčivých rostlin?

Níže si můžete stáhnout nacenění takového projektu. Jedná se o projekt, který má 9 pater pro využití kompletní výšky haly. Jaké jsou výhody takového projektu? Vy investujete a o provoz projektu a prodej produktů se stará naše společnost. Stáváme se partnery a společníky v projektu.

Naši partneři

Hortim

Firma Hortim vykupuje od naší společnosti zeleninu a bylinky. Jedná se o partnerství, kdy si sama firma řekne, o jaké produkty má zájem, a my podle toho zvolíme typ farmy a technologii. Toto partnerství je pro nás důležité, neboť naši klienti a investoři mají jistotu dlouhodobého odběru produktů z farmy. Díky tomu mohou dosáhnout snadno na financování farmy bankou.

G-Color

Firma G-Color z Kozlova pro naši společnost vyrábí regálové systémy a veškeré doplňky ze železa, které zároveň lakuje do barvy, dle přání našich zákazníků. G-Color jsou, stejně jako my, rodinnou firmou, která začínala od nuly a vybudovala vše vlastními silami. Proto věříme, že naše spolupráce bude na základě našich paralelních zkušeností, pádů, ale i úspěchů, dlouhodobá. 

GREENCON

Firma GREENCON je naším partnerem v oblasti stavby skleníků a dodávky technologií pro hydroponické pěstování. Naše společnost je výhradní zástupce firmy GREENCON pro evropský trh!

Díky našemu partnerovi dokážeme dodávat skleníky na klíš po celé zemi a to v perfektní kvalitě. Náš partner je zároveň držitelem všech certifikátů potřebných pro Evropskou Unii a také držitelem certifikátů BIO. 

Každá námi dodaná farma získá BIO certifikát pro EU.