Možnosti spolupráce

Akcionář

Jedna z možností spolupráce s naší firmou je zakoupení jedné, či více akcií. Tím se stáváte členem týmu a v podstatě spoluurčujete chod a směřování firmy. Zároveň máte profit ze všech našich projektů a váš vklad do akcií se zúročuje. Můžete se stát zároveň zaměstnancem firmy.

Investor

Zajímá vás aquaponie a nemáte čas se starat o vlastní farmu? Potom můžete investovat do společného projektu. Díky vaší investici postavíme vlastní farmu, kterou bude provozovat a spravovat naše společnost. Velmi rychlá návratnost investice!

Farmář

Každý může mít vlastní farmu. Základ je chuť a nadšení. S dalším vám pomůžeme. Na vaši vysněnou farmu vám pomůžeme zajistit financování, veškerou produkci vykoupí naši partneři. A co k tomu potřebujete? Skleník, halu, starý kravín, vepřín nebo pozemek.

Drobný investor

V množství je síla! Nemusíte být zrovna milionář, aby jste se podílel na investicích do projektů. Jakákoliv výše investice do projektů aquaponie je mnohem lepší, než peníze na účtu bez využití. Vaše peníze porostou. Můžete investovat již od 50.000,-Kč. Výše investice není omezená.

Partner

Chcete mít profit za naší práce? Pojďte s námi spolupracovat a staňte se našim partnerem. Co to obnáší? Hledáte pro nás klienty, investory atd. a za vaši práci dostáváte provizi. Jedná se o provizi z uzavřených kontraktů s klienty. Nejedná se o zaměstnanecký poměr.

Spolumajitel projektu

Máte nevyužitý zemědělský areál nebo jinou nemovitost? Chtěli by jste ji smysluplně využít? Naše společnost nabízí spolupráci, kdy nemusíte investovat peníze, ale vložíte do projektu svou nemovitost. Vybudujeme zde farmu a stáváme se partnery a spolumajiteli. Zisk máme společný.

Naši partneři

Hortim

Firma Hortim vykupuje od naší společnosti zeleninu a bylinky. Jedná se o partnerství, kdy si sama firma řekne, o jaké produkty má zájem, a my podle toho zvolíme typ farmy a technologii. Toto partnerství je pro nás důležité, neboť naši klienti a investoři mají jistotu dlouhodobého odběru produktů z farmy. Díky tomu mohou dosáhnout snadno na financování farmy bankou.

G-Color

Firma G-Color z Kozlova pro naši společnost vyrábí regálové systémy a veškeré doplňky ze železa, které zároveň lakuje do barvy, dle přání našich zákazníků. G-Color jsou, stejně jako my, rodinnou firmou, která začínala od nuly a vybudovala vše vlastními silami. Proto věříme, že naše spolupráce bude na základě našich paralelních zkušeností, pádů, ale i úspěchů, dlouhodobá.