Možnosti spolupráce

Akcionář

Jedna z možností spolupráce s naší firmou je zakoupení jedné, či více akcií. Tím se stáváte členem týmu a v podstatě spoluurčujete chod a směřování firmy. Zároveň máte profit ze všech našich projektů a váš vklad do akcií se zúročuje po celou dobu vlastnictví akcií.

Investor

Zajímá vás aquaponie a nemáte čas se starat o vlastní farmu? Potom můžete investovat do společného projektu. Díky vaší investici postavíme vlastní farmu, kterou bude provozovat a spravovat naše společnost. Velmi rychlá návratnost investice!

INVESTIČNÍ PROJEKTY

POJĎTE INVESTOVAT S NÁMI A BEZ RIZIKA


Máte nevyužitý sklad, nebo třeba zemědělské družstvo? Proč ho neproměnit na aquaponickou farmu a zhodnotit investice nejen sobě, ale i dalším investorům. 

Víte že v hale o velikosti 1000m2 vyprodukujete ročně více než 4 mil ks zeleniny, bylinek, nebo i léčivých rostlin?

Jaké jsou výhody takového projektu? Vy investujete a o provoz projektu a prodej produktů se stará naše společnost. Stáváme se partnery a společníky v projektu.

Proč je návratnost projektů rychlá?

1. První farmy pěstují zeleninu, která je výhodnější, následné projekty budou mít podmínky, a tím i 

   návratnost mnohem horší

2. Ti co jsou s námi od začátku, mají většinu služeb zdarma

3. Zůstáváme spolumajiteli všech námi vybudovaných farem a pro vyšší zisk pracuje celý náš tým

4. Naši první partneři a zákazníci dostávají lepší ceny. Jsme o 50% levnější než konkurence


Naše firma nyní staví 2 partnerské projekty. Již jen jeden projekt bude mít výhodnější podmínky než všechny budoucí projekty.

Naši partneři

Hortim

Firma Hortim vykupuje od naší společnosti zeleninu a bylinky. Jedná se o partnerství, kdy si sama firma řekne, o jaké produkty má zájem, a my podle toho zvolíme typ farmy a technologii. Toto partnerství je pro nás důležité, neboť naši klienti a investoři mají jistotu dlouhodobého odběru produktů z farmy. Díky tomu mohou dosáhnout snadno na financování farmy bankou.

G-Color

Firma G-Color z Kozlova pro naši společnost vyrábí regálové systémy a veškeré doplňky ze železa, které zároveň lakuje do barvy, dle přání našich zákazníků. G-Color jsou, stejně jako my, rodinnou firmou, která začínala od nuly a vybudovala vše vlastními silami. Proto věříme, že naše spolupráce bude na základě našich paralelních zkušeností, pádů, ale i úspěchů, dlouhodobá. 


GREENCON

Firma GREENCON je naším partnerem v oblasti stavby skleníků a dodávky technologií pro hydroponické pěstování. Naše společnost je výhradní zástupce firmy GREENCON pro evropský trh!

Díky našemu partnerovi dokážeme dodávat skleníky na klíč po celé zemi a to v perfektní kvalitě. Náš partner je zároveň držitelem všech certifikátů potřebných pro Evropskou Unii a také držitelem certifikátů BIO. 

Každá námi dodaná farma získá BIO certifikát pro EU.