KONTAKT

Na prvním místě je pro nás vždy Náš Klient - Vy. Proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.


FARM FOR EVERYONE a.s.

Školská 689/20, Praha 1 - Staré Město, 110 00

+420 272 700 332

info@farmaprovsechny.cz

IČO: 09139168

Bankovní účet: 2901434390/2010

NÁŠ TÝM

SEZNAMTE SE S NÁMI

DAVID ENGELMAIER

Konzultant výzkumu a vývoje 

David se zabývá vývojem a prototypováním systémů počítačového vidění a učení. S více než 20 letými zkušenostmi ze světa IT nám nyní pomáhá tvořit řešení pro chytré systémy našich farem.

ZUZANA ENGELMAIEROVÁ

Inženýring staveb & Vzdělávání

Zuzana je naším garantem v oblasti stavební přípravy a schvalovacích procesů ve stavebním řízení. Její zkušenosti s výukou a propojení do akademické sféry využíváme pro úzkou spolupráci s akademickou obcí. 

BOHUSLAV ŠKODA

Návrhy aquaponických / hydroponických farem

Bohuslav pro naši společnost navrhuje aquaponické a hydroponické farmy. Zároveň má na starosti školení, workshopy a specializuje se na asijské klienty. Má 20 let zkušenosti v chovu ryb a 8 let s aquaponií.

MIROSLAV JOSÍFEK

Specialista na zeleninu a houby

Miroslav je absolvent Vysoké Školy Zemědělské v Praze a v naší společnosti má na starosti rostlinnou část v aquaponických a hydroponických systémech, stejně tak vývoj a výzkum v této oblasti.

TOMÁŠ UHER

Specialista na ryby

Tomáš je náš specialista na chov ryb. Specializuje se na všechny sladkovodní ryby, je však uznáván jako jeden z největších specialistů na chov sumečka afrického. Stejně tak pro nás Tomáš navrhuje filtrační systémy.

RUTH PENECIOS

Pobočka Filipíny

Ruth má na starosti naši pobočku na Filipínách, kde nyní připravujeme s místní vládou projekt aquaponické farmy na ostrově Mindanao. Ruth jedná s místními úřady a zajišťuje nám hladký příchod na místní trh.

GREGOR GALETA

Partner Slovensko - Farma pre všetkých

Gregor je naším partnerem na Slovensku a zároveň vede zdejší pobočku. Gregor má dlouholeté zkušenosti v oblasti nemovitostí a obchodování s nimi. Zároveň se zajímá o technologie budoucnosti.

PETER HÁDEK

Partner Slovensko - Farma pre všetkých

Peter je naším partnerem na Slovensku a společně s Gregorem vedou pobočku na Slovensku. Peter obchoduje především s technologiemi, které přispívají k ochraně životního prostředí.

IGOR BILANDZIJA

Partner Chorvatsko a Balkán

Igor je naším partnerem na pobočce v Chorvatsku a zastupuje celý region Balkánu a nejen to. Igor má zkušenosti ve stavebnictví a projektoval ( nejen ) průmyslové stavby po celém světě

JIŘÍ MACHOVSKÝ

Obchodní oddělení

Jiří má na starosti obchod a komunikace s našimi potencionálními i stávajícími zákazníky. Jiří pro naše zákazníky zařizuje veškeré nabídky a kalkulace. 

ZIHAO ZHANG

Vedoucí pobočky v Číně

Zihao vede naší pobočku v Číně. Stará se o potenciální i stávající zákazníky a dohlíží na kvalitu zakoupeného zboží. Zihao mluví i česky a dříve pracoval pro čínskou ambasádu v Praze.

ANDREA GORNÁ

Asistentka ředitele

S Andreou přijdete do kontaktu především na naší telefonní lince. Andrea má na starosti domlouvání a spravování našich schůzek s klienty a stávajícími zákazníky.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Jiří Škoda

Jiří je ředitel naší dceřiné společnosti Farma pro všechny s.r.o., která zajišťuje stavbu farem.

Soňa Škodová

Soňa je majitelka, jednatelka a největší akcionářka naší společnosti FARM FOR EVERYONE a.s. a Farma pro všechny s.r.o.