Investice do aquaponie

Akciová společnost

Investice do akcií naší společnosti

Dnešním dnem jsme dokončili přechod naší společnosti na akciovou společnost. A důvod? Rosteme a stavíme stále větší projekty. Chtěli jsme, aby v nás partneři viděli více než jen 1000,-Kč s.r.o. a proto jsme si založili akciovou společnost se základním kapitálem 30.000.000,-Kč. Zároveň bude pod sebou mít akciová společnost e-shop a největší evropský velkoobchod se zbožím pro aquaponii a hydroponii. Struktura našich společností je jasná.


FARM FOR EVERYONE a.s. - E-shop a matka 

Farma pro všechny s.r.o. - stavba farem ( dceřiná společnost )

World Aquaponics Business Services Co. Ltd - Pobočka Asie ( dceřiná společnost )a další .... .


Nabízíme omezené množství našich akcií. Jestli se chcete stát součástí naší společnosti a chcete mít profit z našich projektů, ta možnost tu stále je. Partnery si ale vybíráme a proto akcie prodáme tomu, kdo bude přínosem pro naši firmu. 

Pro koho jsou vhodné naše akcie? Ideálně pro ty, kteří mají business, který by s naším šel propojit. Jestli například obchodujete s regály, vyrábíte plastové výrobky, nebo máte zkušenosti, které by se nám mohli hodit. My na oplátku budeme od vaší společnosti odebírat zboží nebo služby a stanete se exklusivním dodavatelem například našich staveb. 

Jedinečná příležitost

Můžete si koupit naše akcie a být tak součástí naší společnosti.

Celkem prodáme 49ks akcií ze sta, kdy za každou akcii požadujeme 300.000,-Kč.


Chcete investovat a mít jistotu slušného zisku? Máte příležitost. Váš zisk není omezený. Získáte přesně takový podíl na zisku, kolik si koupíte akcií.

Upozornění: Naše společnost prodá akcie jen zájemcům, kteří v aquaponii vidí nejen zisk, ale i budoucnost. Neprodáme akcie jen jednomu zájemci, ale chceme aby měli šanci investovat i menší investoři.

Při koupi akcií získáváte: 

1) Možnost zhodnotit své úspory.

2) Ovlivnit chod a směřování společnosti

3) Být součástí nadnárodní společnosti

4) Benefity, jako například bezplatné využití našich nemovitostí v Asii pro svou dovolenou, možnost         účastnit se s námi zahraničních cest po celém světě atd.

5) Při rozšiřování našeho týmu, mají akcionáři přednost


Na co investici použijeme: Na rozvoj společnosti, nákup materiálu a otevření největšího a zároveň jediného online obchodu v Evropě s aquaponickým a hydroponickým zbožím. Chceme být jedničkou na evropském trhu.

Zároveň potřebujeme rozšířit náš tým o odborníky, abychom mohli stavět ještě větší projekty, o které je nyní obrovský zájem.

Nyní například připravujeme: Stavba skleníku 72x42m v Chorvatsku, 1500m2 v Litvě, farma v Německu, na Plzeňsku, stavba obrovské farmy v robotickém parku v Jieyangu a další.

Chcete více informací? Zavolejte nám a sjednejte si schůzku 


Další možnosti investice

Ne všichni se mohou nebo chtějí stát akcionářem naší společnosti, ale i tak je zde stále možnost do aquaponie investovat a mít tak profit na něčem, co dává smysl.

Naše společnost připravila možnosti investice do aquaponie:


Aquaponický skleník 72x42m

Ekonomická rozvaha projektu ke stažení


Jedná se o skleník, který bude umístěný u bioplynové stanice. Produkce zde bude od 1.688.000ks do  2.700.000ks zeleniny a až 150 tun ryb ročně. Záleží na druhu zeleniny nebo bylinek, které zde budou pěstovány. 

Skleník bude postavený přesně podle našeho projektu v Xiamenu


Jaké jsou výhody těchto investic? Není to jen výstavba projektu, ale je to dlouhodobá spolupráce a partnerství.

My do projektu investujeme 50%, stejně jako vy. Máme všichni stejné zájmy, aby projekt co nejvíce profitoval. Zároveň budeme farmu provozovat s největšími odborníky z oboru.

Příklad:

Projekt skleníku 72x42 vyjde na 30.000.000,-Kč s dph

Když se domluvíme na spolupráci, založíme s.r.o., kde se stáváme partnery stejným dílem.

Takže, vaše investice do projektu je 15.000.000,-Kč, stejně jako naše.

Návratnost takové investice je do 3 let, díky prodeji produktů za nejvyšší možné ceny.