Akcie společnosti

Akciová společnost

Investice do akcií naší společnosti

Dnešním dnem jsme dokončili přechod naší společnosti na akciovou společnost. A důvod? Rosteme a stavíme stále větší projekty. Chtěli jsme, aby v nás partneři viděli více než jen 1000,-Kč s.r.o. a proto jsme si založili akciovou společnost se základním kapitálem 30.000.000,-KčZároveň bude pod sebou mít akciová společnost e-shop a největší evropský velkoobchod se zbožím pro aquaponii a hydroponiiStruktura našich společností je jasná.
FARM FOR EVERYONE a.s. - E-shop a matkaFarma pro všechny s.r.o. - stavba farem ( dceřiná společnost )World Aquaponics Business Services Co. Ltd - Pobočka Asie ( dceřiná společnost )a další .... .
A teď něco pro ty, kteří nám píšou ohledně investic....Nabízíme omezené množství našich akcií. Takže jestli se chcete stát součástí naší společnosti a chcete mít profit z našich projektů, ta možnost tu stále je....... . Každopádně partnery si vybíráme sami, a proto akcie prodáme jen tomu, kdo bude přínosem pro naši firmu.

Jedinečná příležitost

Můžete si koupit naše akcie a být tak součástí naší společnosti.

Celkem prodáme 49ks akcií ze sta, kdy za každou akcii požadujeme 300.000,-Kč.


Chcete investovat a mít jistotu slušného zisku? Máte příležitost, která se již nebude opakovat. Váš zisk není omezený. Získáte přesně takový podíl na zisku, kolik si koupíte akcií.

Upozornění: Naše společnost prodá akcie jen zájemcům, kteří v aquaponii vidí nejen zisk, ale i budoucnost. Neprodáme akcie jen jednomu zájemci, ale chceme aby měli šanci investovat i menší investoři.

Při koupi akcií získáváte: Možnost zhodnotit své úspory.

Na co investici použijeme: Na rozvoj společnosti, nákup materiálu a otevření největšího a zároveň jediného online obchodu v Evropě s aquaponickým a hydroponickým zbožím. Chceme být jedničkou na evropském trhu.

Zároveň potřebujeme rozšířit náš tým o odborníky, abychom mohli stavět ještě větší projekty, o které je nyní obrovský zájem.

Nyní například připravujeme: Stavba skleníku 2560m2 v Chorvatsku, Litvě, 1ha skleník v Abu Dhabi, farma v Německu, v Chebu a další.

Chcete více informací? Zavolejte nám a sjednejte si schůzku