Novinky

Zde najdete fotky z farem a aquaponických systémů, které naše firma postavila, nebo které postavili v minulosti naši zaměstnanci. Zároveň zde budeme zveřejňovat novinky.


Řekli jsme si, že půjdeme jen formou rodinné firmy a nikdy už se s nikým nedáme do holportu. Začali jsme stavět farmy pro klienty.

Jeden z projektů, který dělali v minulosti naši součastní zaměstnanci je systém pro podnikatele z Přáslavic a pomohli mu získat několika milionovou dotaci.

Náš první kontejner jsme postavili s firmou Thorilex, kterou jsme ale byli nuceni vzápětí opustit a dobře jsme udělali. Jak se říká, kdo chce víc, nemá nic. Majitel této firmy si myslel že nás nebude potřebovat, hned jak jsme systém postavili, neboť věřil tomu, že už má naše know how. Postavit systém je ale to nejmenší. Základ je umět systém...

Začátky

15.03.2014

Začátky byly těžké, ale díky vytrvalosti a našim zkušenostem s rybami, jsme se během 4 let naučili aquaponii tak, abychom jí mohli nabídnout našim klientům.

Naše rybníky

12.03.2005

Naše rodina vždy měla hezký vztah k přírodě a k rybám. Proto jsme se dlouhodobě věnovali rybníkářství a sportovnímu rybolovu. Spravovali jsme 29 rybníků.