Novinky

Zde najdete fotky z farem a aquaponických systémů, které naše firma postavila, nebo které postavili v minulosti naši zaměstnanci. Zároveň zde budeme zveřejňovat novinky.


Pustili jsme se do výstavby super moderního skleníku s aquaponickou farmou. Farma bude automatizovaná, ovládaná na dálku a bude mít spoustu vychytávek. Dokončení bude v dubnu 2022.

Farma Zagreb

11.12.2021

Po dvou letech usilovné práce, vyjednávání a příprav jsme podepsali smlouvu na stavbu farmy v Chorvatsku. Skleník o velikosti 3100m2 a jedná se hitech farmu a supermoderní skleník. Stavba skleníku začíná v únoru 2022 a bude ukončena v červenci 2022.

Začali jsme stavět speciální kontejnerovou farmu. Již brzy uvidíte něco, co zde ještě nebylo! V lednu 2022 uděláme pro naše klienty a zájemce pěkné video a dozvíte se více. Jedná se o první ze 30ti kontejnerů.

Brzy slavnostně otevíráme unikátní projekt na světě. Jedná se o první farmu, která vznikla za pomocí speciálních technologií.

Turecko

04.10.2021

Navštívili jsme v Turecku naše partnery, kteří pro nás připravují revoluční pěstební tunely a další věci, které potřebujeme pro naší činnost. Nejen že to zlevní podstatně farmy pro naše klienty, ale zároveň to přinese úsporu času, neboť k nám materiál nebude cestovat jako doposud z Číny. Vstřikovací formy máme již vyrobeny a první kusy jsou velice...

Byli jsme pozváni od Svazu průmyslu a dopravy na setkání s Indonéskou velvyslankyní v Praze, kde jsme si velice hezky popovídali o našem projektu aquaponie. Paní velvyslankyni Kennsy Dwi Ekaningsih náš projekt zajímal a byla by velice ráda, kdyby takový projekt vznikl v její zemi. Podporu paní velvyslankyně a celého velvyslanectví máme.

Vzhledem k výprodeji skladu nabízíme hydroponickou věž se slevou 35% a to za cenu 10.900,-Kč s dph. Lepší cena již nikdy nebude! Objednávejte na emailu nebo na telefonních číslech uvedených v kontaktech.

Farma Rumunsko

08.07.2021

Nejen v Čechách si můžeme do harmonogramu zaznamenat další dva projekty, ale řešíme také dva pilotní projekty pro Rumunsko v Targu Mures.

Seven Energy

08.07.2021

Přibližně před čtyřmi roky jsme přišli s ideou, jakým způsobem využít zdroje teplé vody z těžby a jakým způsobem směřovat transformaci a rekultivaci Mostecko-ústeckého kraje po ukončení těžby uhlí. Oslovili jsme tehdy několik podniků, z nichž s některými pracujeme na jejich projektech doposud a tyto projekty také začínají dostávat konkrétní...

Dnes jsme podepsali smlouvu se skupinou Sev-en energy Pavla Tykače na přípravě projektu výstavby aquaponické farmy v dolu ČSA v Mostě. Jedná se o projekt 5 - 20ha skleníků a v případě výstavby se bude jednat o největší projekt v Evropě. V tomto projektu bude možné vyprodukovat listovou zeleninu pro celou ČR a například i 980.000kg ryb. Věříme, že...