Novinky

Zde najdete fotky z farem a aquaponických systémů, které naše firma postavila, nebo které postavili v minulosti naši zaměstnanci. Zároveň zde budeme zveřejňovat novinky.


Kurz

04.08.2022

vzhledem k množícím se žádostem o kurz aquaponie a hydroponie jsme se rozhodli udělat celodenní školení a to ve dnech 10.9.2022 v obci Veleliby.

Farma 1500m2

18.07.2022

Rekonstrukci dvou posledních skleníků budeme mít již tento měsíc úspěšně za sebou a začínáme stavět skleník na Nymbursku. Produkce je 60.000ks zeleniny měsíčně.

Venkovní farma na Plzeňsku je hotová a skleníková farma bude během pár dní také. Více fotografií uveřejníme již brzy.

Farma Jakarta

28.05.2022

Připravujeme v Jakartě s naším partnerem stavbu aquaponické farmy a tréninkové farmy. Práce již započali a do konce roku bude hotovo. Po farmě v Xiamenu a Nanchangu se jedná o největší projekt. V Indonésii je to první takový projekt.

Pustili jsme se do výstavby super moderního skleníku s aquaponickou farmou. Farma bude automatizovaná, ovládaná na dálku a bude mít spoustu vychytávek. Dokončení bude v červnu 2022.

Farma Zagreb

11.12.2021

Po dvou letech usilovné práce, vyjednávání a příprav jsme podepsali smlouvu na stavbu farmy v Chorvatsku. Skleník o velikosti 3100m2 a jedná se hitech farmu a supermoderní skleník. Stavba skleníku začíná v únoru 2022 a bude ukončena v červenci 2022.

Začali jsme stavět speciální kontejnerovou farmu. Již brzy uvidíte něco, co zde ještě nebylo! V lednu 2022 uděláme pro naše klienty a zájemce pěkné video a dozvíte se více. Jedná se o první ze 30ti kontejnerů.

Brzy slavnostně otevíráme unikátní projekt na světě. Jedná se o první farmu, která vznikla za pomocí speciálních technologií.

Turecko

04.10.2021

Navštívili jsme v Turecku naše partnery, kteří pro nás připravují revoluční pěstební tunely a další věci, které potřebujeme pro naší činnost. Nejen že to zlevní podstatně farmy pro naše klienty, ale zároveň to přinese úsporu času, neboť k nám materiál nebude cestovat jako doposud z Číny. Vstřikovací formy máme již vyrobeny a první kusy jsou velice...

Byli jsme pozváni od Svazu průmyslu a dopravy na setkání s Indonéskou velvyslankyní v Praze, kde jsme si velice hezky popovídali o našem projektu aquaponie. Paní velvyslankyni Kennsy Dwi Ekaningsih náš projekt zajímal a byla by velice ráda, kdyby takový projekt vznikl v její zemi. Podporu paní velvyslankyně a celého velvyslanectví máme.