Novinky

Zde najdete fotky z farem a aquaponických systémů, které naše firma postavila, nebo které postavili v minulosti naši zaměstnanci. Zároveň zde budeme zveřejňovat novinky.


Hodně lidí se nás ptá, co se dá dělat s vodou, které nám odchází z bubnového filtru. Tady je návod. Naše firma staví u každé větší aquaponické farmy v Číně i farmu na houby. Využijeme zde vodu plnou dusíku a houby nám na oplátku vyrobí CO2 pro naší aquaponickou farmu.

Velvyslanec ČR v Pekingu prof. PhDr. Vladimír TOMŠÍK, Ph.D. navštívil náš projekt v Xiamenu. Jsme velice rádi, že se o náš projekt zajímá i zástupce České republiky. Velice si návštěvy vážíme a věříme, že se uvidíme i na dalších projektech v Číně.

Jediný letošní kurz aquaponie a hydroponie proběhne v Čakovicích dne 20.3. v sobotu ( aquaponie ) a 21.3. v neděli ( hydroponie ). Oba dny bude kurz od 9h do 16h. Co se v kurzu dozvíte?

V aquaponické laboratoři v Čakovicích pěstujeme různé druhy rostlin a bylinek. Chceme aby jsme mohli našim klientům poskytovat reálné čísla o rychlosti růstu, chuti atd. Například Libeček lékařský, který vidíte zde na fotce v rukou naší jednatelky Soni Škodové roste velice rychle a chuť a vůni má opravdu skvělou. Také naše bylinky a zelenina...

Projekt Indie

29.12.2020

Dnes jsme podepsali partnerství s panem Praveenem Sonakyiou pro indický trh. Jsme velice rádi, že za tímto účelem vznikla i indická pobočka KHAJURAHO MODERN FARM ltd. a v rámci této spolupráce budeme stavět koncem března roku 2021 v oblasti Khajuraho první aquaponickou farmu s našimi technologiemi.

12. ledna 2021 odjíždíme stavět farmu do Chorvatského Šibeniku. Vznikne zde první z 23 projektů, které zde připravujeme s místním investorem a s Chorvatskou vládou. V tomto projektu si naše firma ponechala 25% podíl.

Od 1.12.2020 většinu aktivit společnosti Farma pro všechny s.r.o. přebírá akciová společnost FARM FOR EVERYONE a.s. Akciová společnost vznikla z důvodu navýšení kapitálu společnosti, neboť připravujeme velké investice do vlastních projektů.

10.500 pěstebních míst, až 15.000ks zeleniny měsíčně. K tomu až 500kg ryb ročně

Připomínáme si naší cestu do Číny v dubnu 2019 s českým prezidentem Milošem Zemanem. Letěli jsme vládním speciálem a podepsali jsme zde smlouvu na stavbu aquaponických farem v Číně. Kontrakt je na 10 let.

Podívejte se na náš projekt Nanchang, kde nyní náš specialista spouští aquaponický projekt pomocí námi vyvinutých speciálních bakterií.