Novinky

Zde najdete fotky z farem a aquaponických systémů, které naše firma postavila, nebo které postavili v minulosti naši zaměstnanci. Zároveň zde budeme zveřejňovat novinky.


21.8.2020 letí náš aquaponický specialista na jednání do Číny, kde budeme jednat o výstavbě projektu ve městě Jieyang. Tento projekt by měl být o velikosti 6ha. Zároveň jedeme podepsat smlouvu na exklusivní spolupráci s firmou, vyrábějící skleníky. Budeme dodávat exklusivně skleníky do evropských zemí za bezkonkurenční cenu s perfektní kvalitou a...

Xiamen projekt

13.08.2020

Jeseteři v našem projektu v Xiamenu rostou velice rychle. Je to díky stabilní teplotě vody okolo 22 stupňů a díky kvalitní potravě pro ryby. Pamatujete si na ty 8cm velké jesetery minulý rok? Dnes už mají ryby i více než 1m délku.

Čínský mořský institut nás požádal o spolupráci při dalším vývoji a výzkumu v oblasti aquaponie pro Čínu. Děkujeme za důvěru.

Aquaponický skleník postavený ze dřeva se začíná klubat. Již brzy zde vznikne zcela unikátní projekt :) Těšte se na novinky.

Školení v Čakovicích se povedlo. 8 hodin jsme debatovali a radili, jak dělat aquaponii. Děkujeme všem co přijeli.

Projekt Litva

30.06.2020

Dne 8.7. odlétáme na pozvání Litevské vlády a investorů jednat s našim týmem do Litvy :)

Dnes jsme začali rekonstrukci skleníku v okrese Nymburk. Skleník bude produkovat přes 20.000ks zeleniny měsíčně. Více informací najdete v sekci NAŠE PROJEKTY.