News

COMPANY NEWS


Projekty, které jsme navrhli a postavili v Číně již produkují velké množství zeleniny a ryb. Tyto produkty jsou velmi ceněné a zákazníci je vyhledávají pro organickou kvalitu.

Dnes nám volali z Číny, že budeme stavět další 2 farmy a to v Pekingu a ve střední části Číny. Velikost 6500m2 a 15.000m2.
Děkujeme za důvěru

Prodej násady sumečka afrického (Clarias gariepinus). Odběr koncem dubna. Objednávky již nyní. Tel: 607 013 810

Dnes jsme podepsali smlouvu na městskou patrovou aquaponickou farmu v Sokolnici nedaleko Brna. O tomto projektu se bude mluvit opravdu dlouho, protože je skutečně nadčasový. Tento projekt bude určovat směr městských farem budoucnosti.

Další velký projekt který jsme navrhli a který se nyní dokončuje je v čínském Nanchangu. Jedná se o projekt o velikosti 1ha a který se bude zvětšovat do velikosti až 100ha

Největší aquaponická farma na světě vznikla v Čínském Xiamenu. Farmu jsme kompletně celou navrhli a supervizovali jsme její stavbu. Je to naše největší dílo a jsme na něj velice hrdí. Jedná se o farmu o velikosti 140ha. Celý projekt stál více než 1 miliardu Kč.

Na pozemku kde leží bunkr a přímo v bunkru jsme dlouhodobě dělali výzkum aquaponie. Ukážeme vám jak jsme začali a jak jsme systém vylepšovali.

Řekli jsme si, že půjdeme jen formou rodinné firmy a nikdy už se s nikým nedáme do holportu. Začali jsme stavět farmy pro klienty.