News

COMPANY NEWS


Podívejte se na náš projekt Nanchang, kde nyní náš specialista spouští aquaponický projekt pomocí námi vyvinutých speciálních bakterií.

Podívejte se na reportáž za našeho projektu v Xiamenu, kdy nás zde navštívila Barbora Šámalová a Česká Televize. Během měsíce umístíme reportáže z našich dalších projektů v Číně, například ze super moderní farmy v Nachangu.

Něco o našem projektu v Xiamenu. Projekt jsme udělali od prvního návrhu, po supervizi a rozběhnutí systému. Dohlíželi jsme na celou stavbu atd. Další videa z projektů v Číně budou následovat během pár týdnů.

Náš výzkum, který vede Eva a Tomáš Uhrovi, má první dokonalý roztok, který dodává zelenině veškeré potřebné živiny, které rybí trus neobsahuje. Nyní máme speciální hnojivo, které se přidává do vody přímo k rybám, rybám nevadí a není potřeba oddělovat velké systémy, tak jak to máme například v Číně. Toto hnojivo je úplně přírodní, neobsahuje...

Naše paní jednatelka má domácí aquaponický systém již mnoho let. Veškerou produkci darujeme každoročně do Nymburské nemocnice. Velice nás těší, že můžeme dopřát pacientům nemocnice aquaponicky vypěstovaný salát, neboť lidé kteří jsou nemocní nepotřebují chemicky pěstovaný salát ze Španělska nebo Itálie.

V Číně děláme různé indoorové systémy například na borůvky nebo na papriky, rajčata a listovou zeleninu. Tento systém je například hydroponický, ale veškeré živiny pro tento způsob pěstování získáváme zcela přírodně. Nikdy nepoužíváme chemii!

Hodně lidí se ptá, na co se dá využít voda z bubnových filtrů, která už nejde k rostlinám. My tuto vodu v Číně využíváme na zalévání hub, pro které stavíme zvláštní skleník ihned vedle rybí části. Podívejte se houbám díky zálivce od ryb daří.

en-Čína

01/09/2020

Naše cesta do Číny začala. Nejen že jedeme nakoupit skleníky, jednat do Jieyangu o stavbě další farmy, nakoupit věci na e-shop, ale taky spoustu dalších věcí, o kterých vás budeme informovat. Například jdeme převzít kanceláře a nový byt v Pekingu atd.

21.8.2020 letí náš aquaponický specialista na jednání do Číny, kde budeme jednat o výstavbě projektu ve městě Jieyang. Tento projekt by měl být o velikosti 6ha. Zároveň jedeme podepsat smlouvu na exklusivní spolupráci s firmou, vyrábějící skleníky. Budeme dodávat exklusivně skleníky do evropských zemí za bezkonkurenční cenu s perfektní kvalitou a...

Jeseteři v našem projektu v Xiamenu rostou velice rychle. Je to díky stabilní teplotě vody okolo 22 stupňů a díky kvalitní potravě pro ryby. Pamatujete si na ty 8cm velké jesetery minulý rok? Dnes už mají ryby i více než 1m délku.